нажаль знизила бал за те,що продавець не економить кошти покупця на доставці. оформили пакування в коробку НП, хоча товар цього не потребував, має надійне власне пакування. можно було просто самостійно огорнути стрейчплівкою. занадто дорога доставка виявилася для пакуночка в пів кіло з Житомира в Київ. до товару претензій немає. дякую.
нажаль знизила бал за те,що продавець не економить кошти покупця на доставці. оформили пакування в коробку НП, хоча товар цього не потребував, має надійне власне пакування. можно було просто самостійно огорнути стрейчплівкою. занадто дорога доставка виявилася для пакуночка в пів кіло з Житомира в Київ. до товару претензій немає. дякую.
очень довольна
Дуже дякую☀️☀️☀️