Кошик
1092 відгуків
Житомир, Україна
+380 (68) 265-03-97
Інтернет-магазин "Нота Серця"

Кіноа

Крупа Кіноа з Перу. Колір - жовтий. 1 пачка - 500 грам.

 

П Е Р Е Й Т И ДО З А К А З У Т О В А Р А

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

Опис кіноа

 

Батьківщина кіноа – схили Анд, де вона користувалася не меншою популярністю у індіанців, ніж картопля чи кукурудза. Кіноа можна дізнатися по характерному жовтому, білому або червоному кольору дрібних ягід, які зібрані у довгасті китиці.

Крупа кіноа насправді відноситься до псевдозерновым культурам, більше схожість за ознаками до фруктів або ягід. Поширення і популярність кіноа пов'язана з тим, що в її складі виявлено на порядок більший вміст вітамінів і корисних мінералів, ніж в інших продуктах цієї групи.

Кіноа посідає безумовне перше місце за відсотком вмісту клітковини, повільних вуглеводів, фолієвої кислоти і рибофлавіну. Маючи досить складний склад, кіноа, тим не менш, засвоюється в організмі набагато швидше і майже повністю, тобто організм не витрачає енергію на додаткове засвоєння деяких елементів і не «відволікається» на утилізацію продуктів переробки.

Кіноа також містить в складі достатню кількість лізину, який сприяє оптимальному засвоєнню кальцію, бере участь в правильному формуванні основи опорно-рухового апарату. До того ж недостатня кількість лізину в організмі призводить до випадання волосся і зубів. Також лізин допомагає швидкій регенерації тканин.

Крупа кіноа цінна ще й тим, що в ній міститься цілісний рослинний білок, від змісту якого безпосередньо залежить підтримання енергії і сил організму, тому кіноа рекомендовано включати в щоденний раціон вагітних жінок і дітей. Також кіноа незамінний продукт для людей зайнятих розумовою або важкою фізичною працею.

Кіноа, квіноа, кинва – різні інтерпретації назви одного і того ж продукту, який за короткий час, завдяки своїм унікальним даними зайняв одне з перших місць серед найбільш корисних продуктів у світі. У теж час існують проблеми з поширеністю кіноа, оскільки не кожен клімат придатний для її вирощування. В Україні купити кіноа за хорошою ціною, ви можете в нашому інтернет магазині.

За смаком зерна кіноа нагадують нешліфований рис і також використовується, можуть бути хорошим інгредієнтом для гарнірів, і з неї виходить смачна каша. Просто в торговій точці знайти кіноа нелегко з причини недостатньої її поширеності, але крупу кіноа можна купити в Харкові, Київі, Одесі та інших містах України, замовивши у нашому інтернет магазині.

 

Що входить до складу кіноа

 

Кіноа містить дуже великий перелік корисних речовин і відрізняється багатим складом рідкісних (зустрічаються в одному місці і в такій концентрації) мікроелементів. До складу кіноа входять (у розрахунку на 100 грамів ваги):

  • білки: близько 15 грамів;
  • вода: 13 грамів;
  • жири: більше 6 грамів;
  • клітковина (харчові волокна): 7 грамів;
  • повільні вуглеводи: 57 грамів;
  • групи вітамінів: А, В, С, Е;
  • мікроелементи і мінерали: залізо, калій, кальцій, фосфор, цинк та інші;
  • калорійність 100 г продукту: 368 Ккал.

 

Крупа кіноа: користь і шкода

 

Вивчення користі та шкоди, які можуть принести насіння кіноа тривають, але з того, що вже відомо можна зробити однозначний висновок, що користь кіноа безумовна.

Кіноа необхідно вживати, так як, завдяки своєму складу вона робить значний вплив на становлення та формування здорового організму, зміцнюючи тканини і кістки і стимулюючи активність майже всіх його процесів.

Вживання кіноа може запобігти захворювання на артрит, а що міститься в її складі харчова клітковина благотворно впливає на організм людей, які хворіють на діабет і мають проблеми з серцево-судинною системою.

Кіноа здатна не тільки прискорювати обмінні процеси, але і допомагати організму позбавлятися від продуктів переробки, позбавляючи його від навантажень, які перешкоджають нормальному функціонуванню внутрішніх систем. Також продукти з насіння кіноа допомагають позбутися від мігрені і головних болів, заспокійливо впливає на нервову систему.

 

Застереження

 

У деяких випадках слід обережно використовувати насіння, оскільки неправильне їх вживання або надмірність дозування можуть призвести до того, що кіноа принесе шкоду.

Це застереження стосується в першу чергу годуючих мам, оскільки дитячий організм може заперечувати продукти з незвичайного злаку, але серйозних проблем, звичайно, не виникне. У будь-якому випадку перед тим, як включати крупу в щоденний раціон, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Купити крупу кіноа можна в нашому інтернет магазині, так як у нас доступна ціна та привабливі умови доставки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner