Сухоцвіт топ'яний (болота) 100 грамів.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
40 ₴/100 г
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 140 грн
Сухоцвіт має гіпотензивні, протизапальні, кровоспинні та седативні властивості.
Її застосовують на початкових стадіях гіпертонічної хвороби як судинорозширювальний засіб, під час лікування дванадцятипалої кишки та виразки шлунка (у складі комплексної терапії).
У народній медицині відвар трави сухоцвіту також застосовують у разі виразки шлунка та 12-палої кишки, підвищеного кров'яного тиску, туберкульозу, діабету, захворювань кишківника, стенокардії (грудна жаба) — звідси рослина дістала народну назву — жаб'яча трава або жабник.
Зовнішньо для лікування ран, спринців і полоскань. Олійні розчини використовують для посилення регенеративних процесів у разі опіків і виразок.
Рецепти
У разі виразкової хвороби
Під час лікування виразкової хвороби шлунка та 12-типерстної кишки добре себе зарекомендував збір, до складу якого входить сушниця, кореневища синяхи блакитний і ромашка (квіти) у співвідношенні 4:4:1. На 250 мл окропу — 1 ст. л. трав'яної суміші, настоювати в термосі 3 години. Приймати ліки рекомендується в разі сильних болів, по 1 ст. л., за 30 хвилин перед їдою. Відомий ще один рецепт лікування, згідно з яким готуються окремо: відвар кореневищ синюхи та настій трави сушарки. Настій сушеніниці вживають за пів години до їди, а відвар синюхи — через 2 години після приймання їжі.
У разі варикозу
Під час лікування варикозного розширення вен, на додаток до традиційних препаратів, як-от, настоянка квіток каштана, народні цілителі рекомендують проводити процедури — нічні ванни з відвару трави сухоцвіту. На 5 літрів води — 100 г сировини, довести до кипіння, далі настоювати 10-12 годин. Приймати ванни за температури 32-37 °C. Час експозиції — 30 хвилин.
У разі гіперацидного гастриту
До складу входять: подорожник і трава сухоцвіту — по 4 частини, спориш і золототисячник — по 2 частини, 1,5 частини квіток деревію й по 1 частині листя м'яти, кореня й плодів кмину. На склянку окропу — 1 ст. л. збирання, настоювання 8 годин у термосі. Приймати (перед їдою за пів години) по 100 мл.
У разі хронічного гастродуоденіту (на тлі підвищеної кислотності)
Склад: коріння цикорію — 2 ст.л., по 1 ст. л. соплідний хмелю, трави звіробою й сушарки, золототисячник; суцвіття ромашки та листя перцевої м'яти — по 1 ч.л. Дозування зазначене з розрахунку на 600 мл води. Залити суміш трав, довести до кипіння та варити 5-7 хвилин. В охололий відвар додати 3 г спіруліни. Приймати до їди за пів години, по 100 мл. Лікування курсове, по 30 днів, з чергуванням приймання інших лікарських зборів.
Від печії
У разі кислого відрижання, печії та болів внизу живота рекомендується збір, що складається з рівних кількостей трави сухоцвіту, звіробою, золототисячника та листя м'яти. На підлогу-літра окропу буде потрібно 1 ст. л. трав'яної суміші, настоювати в термосі 1 годину. Приймати тричі на день по 50-100 мл. — У разі захворювань запального характеру. Препарат призначається у всіх випадках, де й настій. На 150 мл окропу — 2 ст. л. сухої сировини, проварити у разі помірного кипіння 5 хвилин, далі настояти 2 години. Приймати по 1 склянці до 3 разів на день.
Від безсоння
Трава сухоцвіт має легкі седативні властивості та чудово "працює" у поєднанні з валеріаною, пипником і деревієм. Для збирання трави береться по 1 частині, крім кореневищ валеріани, яких буде потрібно 1/3 частина. Залити 1 склянкою окропу 1 ч. л. збору, настояти в термосі 6 годин і приймати по 150 мл тричі на добу. До отримання очікуваної лікувальної дії може знадобитися від 2 тижнів до 1 місяця.
- Ціна: 40 ₴/100 г