Настоянка кореня Женьшеню 200 мл. (2 бут. по 100 мл).
- Немає в наявності
- Код: 1004
200 ₴
Настоянка женьшеню на спирту.
Об'єм 200 мл.
Основні властивості настоювання Женьшеню
Загальнозміцнювальний і тонізувальний. Женьшень стимулює нервову систему. Його призначають у разі стресів, сильного фізичного перевтоми, інтелектуальних навантажень, постійної втоми, апатії, безсоння, втрати апетиту, слабкого імунітету.
Адаптогенна. Настоянка допомагає адаптуватися організму у разі великих, нетипових навантажень. Його корисно пити людям, які відчувають постійний стрес на роботі, вирушають у походи, займаються важкою фізичною працею тощо. Нерідко корінь призначають спортсменам, людям небезпечних професій, яким потрібна сила та витривалість (водолази, рятувальники, космонавти).
Гіпертензивне, тобто підвищувальний тиск.
Гіпоглікеймічний, тобто протидіабетичну.
Захворювання, за яких призначається женьшень
- Анемія.
- Астенічний синдром.
- Артрит.
- Атеросклероз і підвищений холестерин у крові.
- Гіпотонія.
- Глазурні хвороби.
- Головний біль.
- Імпотенція.
- Захворювання серцево-судинної системи.
- Зубний біль і захворювання ясен.
- Неврастенії.
- М'язові та суглобові болі.
- ГРВІ, грип, бронхіт, всі респіраторні симптоми (не в гострий період, без температури, з профілактичною метою).
- Розлади травлення, метеоризм.
- Цукровий діабет та інші порушення обміну речовин.
Протипоказання
Гіпертонія. Добре відомі тонізувальні властивості женьшеню, які підвищують артеріальний тиск. Якщо все-таки виникла потреба у прийманні цього ліків у разі гіпертонії, настоянку приймають у малих дозах і під суворим наглядом лікаря.
Надмірна нервова збудливість і патології ЦНС. Женьшень може посилити процеси збудження в нервовій системі, що негативно позначиться на загальному стані, призведе до безсоння, нервових зривів. Категорично заборонено вживати у разі епілепсії, судом, черепно-мозкових травм і захворювань головного мозку.
Психічні розлади. Вплив кореня на психіку пацієнта може бути непередбачуваним, тому його рекомендують уникати.Люба гостра інфекція. Це може бути вірусна, бактеріальна, грибкова інфекція. Також не можна вживати женьшень за високої температури, оскільки рослина провокує підвищення жару в організмі. Його не можна пити у разі гнійного запалення.
Захворювання щитоподібної залози. Насамперед протипоказаний вживання препарату у разі гіперфункції щитоподібного суглоба. За інших діагнозів і порушення роботи ендокринної системи потрібна обов'язкова консультація лікаря перед застосуванням.
Захворювання крові. У разі поганої згортання крові, а також у разі кровотечі в жінок женьшень може посилити ситуацію, під його дією симптоми можуть виявитися ще сильнішими.
Приймання настоювання женьшеню
Зазвичай її приймають по 15-25 крапель двічі на день у першій половині дня за пів години до їди. Курс лікування — 30-40 днів. За потреби його можна повторити за кілька тижнів.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Білорусь |
Основні | |
Тип екстракту | Рослинний |
- Ціна: 200 ₴