Корзина
265 отзывов

Интернет-магазин "Нота Сердца"

Кіноа

Кіноа

01.11.17

 

Кіноа не зовсім звичне явище на нашому столі. Це, не дивно, адже походить вона с високогірних місць в Андах і першими, хто відкрив її не аби які властивості, були тутешні індіанці.

Зовні кіноа нічим не відрізняється від звичайного зерна, за що її і відносять до зернових, хоча насправді кіноа – це насіння рослини, яка належить до роду шпинатів. Щоб не відволікати покупця зайвою інформацією кіноа продається в упаковці, схожій на гречку або рис у спеціалізованих відділах для зернових. 

Кіноа не має власного яскравого смаку, який би відрізняв її кардинально за цією ознакою. Навіть вважається, що саме цей нейтральний смак й став однією із запорук того, що продукт використовується у приготуванні самих най різноманітніших блюд: солодкіх і несолодкіх, холодних і гарячих, закусок і салатів, навіть замість м'яса його використовують у блюдах для не зовсім твердих духом вегетаріанців.

В крупі велика кількість протеїну і багато ще не менш цілющих і корисних речовин. Практично не має жирів, проте дуже багато харчових волокон, які незамінні для тих, хто бажає схуднути без зайвих проблем и нудотного голодування.

Але сама яскрава риса кіноа – це повна відсутність глютену, якій вважається, останнім часом, основним «паразитом» для деяких найважливіших процесів в діяльності людського організму.

Вирощується крупа як звичайна рослинна культура.

 

Киноа цены

 

Сягає заввишки півтора метра і плоди звисають зі стебла, наче гроно винограду. Якщо сильно не придивлятись, кіноа можливо сплутати з пшоном, але за смаком вона нагадує рис. Є біла (бежева), червона і чорна різновиди.

Щоб купити кіноа, натисніть на ссилку на фото вище.

 

Контакты
 • Телефон:
  +380 (95) 550-37-53
  +380 (68) 265-03-97
 • Контактное лицо:
  менеджер-консультант
 • Адрес:
  ул. Казатинская, 15, Житомир, Житомирская область, Украина
 • Email:
  notaserdtza@gmail.com
Карта