Кошик
1214 відгуків
Житомир, Україна
+380 (68) 265-03-97
Інтернет-магазин "Нота Серця"

Ця дивовижна спіруліна

Спіруліна-це синьо-зелена водорость, яка мешкає в теплих прісноводних водоймах Азії, Африки, Південної та Центральної Америки з підвищеним вмістом водню. У природному вигляді виглядає як тонка зелена ниточка циліндричної форми. Після переробки продається у вигляді таблеток, порошку або пасти.
 

В останні десятиліття спіруліну почали культивувати і в інших куточках світах, в тому числі і Європі – Німеччині, Італії, Франції, Іспанії.

 

 

З історії відомо, що ще стародавні ацтеки використовували спіруліну в далеких походах як засіб, яке втамовує голод і підвищує фізичний тонус. Обсяг білкових сполук становить близько 70% від всієї ваги висушеного продукту.

 

Корисні властивості Спіруліни обумовлені біохімічним складом водорості, який є унікальним за наявністю і співвідношенням в ньому життєво необхідних для людини компонентів.

 

По-перше, у водорості міститься повноцінний білок, який за всіма параметрами може конкурувати з білком, що містяться в м'ясі. Причому концентрація білка в Spirulina Platensis при цьому більше, ніж в якому-небудь іншому рослині (від 60 до 70%).

 

Спіруліна нормалізує стан кісток, судин, м'язової тканини і шкіри, завдяки чому є ідеальною їжею для людей, які хочуть уповільнити старіння, продовжити життя і підвищити її якість.

 

Міститься в Спіруліні білок незамінний при підвищеній стомлюваності, надмірних розумових або фізичних навантаженнях, при важких захворюваннях, зниженої працездатності, а також у період відновлення після хвороб.

 

Іншим важливим компонентом у складі Спіруліни є фікоцианін — пігмент, який є потужним антиоксидантом, перешкоджає росту ракових клітин в організмі, що захищає від великої кількості хвороб, а також прискорює процес одужання і полегшує перебіг захворювання, якщо воно все-таки виникло.

 

У водоростях міститься речовина пилиоза, яке сприяє зменшенню радіаційного ураження клітин і надає стимулюючу дію на процеси розмноження клітин кісткового мозку.

 

Також в Спіруліні містяться незамінні для людини поліненасичені кислоти, які беруть участь у відновленні та будівництві нових клітин.
 

Спіруліна багата і натуральним вітаміном А (його вміст у водоростях в 10 разів більше, ніж у моркві). Вітамін А необхідний для волосся і шкіри, нормального сприйняття світла.

 

Дефіцит його може стати причиною:

  • зниження опірності імунної системи інфекцій;
  • підвищення ризику розвитку легеневих інфекцій, а також захворювань серця і судин;
  • гормонального дисбалансу у жінок.

 

Містяться у водоростях вітаміни групи В нормалізують стан нервової системи, перешкоджають безконтрольному розростання тканин і підтримують природний імунітет.

 

Тіамін тісно пов'язаний з периферичної і центральної нервової системою, що робить його незамінним при нейропатії, невралгічних болях і оперізувальному лишаї.

 

Рибофлавін захищає печінку від шкідливого впливу надходять в організм токсинів, а також сприяє відновленню білка L-глутатіону.

 

Ніацин є складовою частиною гормонального обміну та є незамінним для нервових клітин. Його дефіцит проявляється у формі підвищеної дратівливості і депресії.

 

Піридоксин має властивості антиоксиданту і перешкоджає розвитку раку і важких захворювань серця і судинної системи. Також він бере участь в утворенні простагландинів і покращує стан шкіри. Кількість піридоксину в Спіруліні в шість разів більше, ніж в яловичій печінці.

 

Інозитол стимулює діяльність головного мозку, покращує настрій, перешкоджає розвитку атеросклерозу судин мозку. Вітамін є ефективним жіросжігателя. Поряд з метіонін і холін вона сприяє прискоренню переробки жирів, і завдяки цій властивості нерідко використовується в програмах лікування ожиріння.

 

Фолієва кислота знижує ризик виникнення атеросклерозу, інфаркту, варикозної хвороби, крім того, він необхідний для правильного розвитку плоду.

 

Також Спіруліна дозволяє компенсувати дефіцит кобаламін, тим самим перешкоджаючи розвитку злоякісної анемії. Для поповнення добової потреби в цьому вітаміні достатньо вживати по 3-4 грама лікарської сировини з водорості.

 

Тривалі дослідження водорості на токсичність дозволили зробити висновок, що у відповідності з усіма міжнародними стандартами безпеки кормів і харчових добавок вона не токсична і повністю безпечна для людини, що дозволило ВООЗ зареєструвати її як харчової лікувальний комплекс.

 

З огляду на це, єдиним протипоказанням до застосування Спіруліни є індивідуальна чутливість до неї.


Дія Спіруліни

Користь Спіруліни неможливо переоцінити, оскільки вона:

  • перешкоджає передчасному старінню;
  • нормалізує роботу різних систем організму (у тому числі імунної та ендокринної);
  • покращує обмін речовин;
  • підвищує вміст гемоглобіну в крові;
  • сприяє зниженню концентрації цукру при діабеті II типу;
  • зменшує концентрацію холестерину у крові, перешкоджаючи тим самим розвитку атеросклерозу;
  • виводить з організму токсини і важкі метали;
  • нормалізує перебіг вагітності, пренатальне та постнатальне розвиток дитини;
  • прискорює зрощення кісток після переломів, загоєння опіків, ран (у тому числі післяопераційних), виразок;
  • прискорює реабілітацію після хвороб;
  • знижує інтенсивність головних болів при підвищених психічних навантаженнях;
  • дієва при різного роду захворюваннях серця, судин, органів травної та дихальної системи, урогенітального тракту;
  • володіє вираженою протипухлинною активністю;
  • сприяє підтримці сексуальної активності;
  • ефективна в косметології (для волосся і шкіри);
  • покращує стан організму при підвищених розумових і фізичних навантаженнях;
  • нормалізує психо-емоційний стан організму і підвищує його стійкість до впливу зовнішніх подразників;
  • надає протективное дію при прийомі антибіотиків.

 

Завдати організму шкоди, приймаючи Спіруліну, не можна. При цьому слід пам'ятати про те, що людям, у яких діагностовані захворювання нирок і щитовидної залози, рекомендується попередня консультація з лікарем.

 

Призначення Спіруліни доцільно:

  • при вітамінно-мінеральному дефіциті (в тому числі у людей старше 50 років, вагітних і годуючих жінок; людей, які дотримуються вегетаріанської дієти; злісних курців і т. д.);
  • для очищення організму від токсинів і шлаків;
  • для нормалізації обміну речовин і ваги;
  • для зниження концентрації холестерину в крові;
  • для підвищення резистентності до інфекцій;
  • для уповільнення процесів старіння організму;
  • для стимуляції росту у підлітковому віці;
  • для профілактики захворювань суглобів;
  • у період планування дитини, а також при токсикозі вагітних (як ранні, так і пізні);
  • при клімаксі (як у жінок, так і у чоловіків).

 

Спіруліну використовують і в косметології у вигляді масок, шампунів для волосся, антицелюлітних обгортань і масажних сумішей. Маски з водоростями дозволяють поліпшити зовнішній вигляд шкіри, розгладити зморшки, очистити пори, повернути рум'янець і позбутися від вугрової висипки. Шампуні роблять волосся більш пишними і здоровими.

 

Як застосовувати

Спіруліну приймають за 20-30 хвилин до їжі (якщо засіб використовується для схуднення) і безпосередньо під час їжі, якщо засіб п'ють з метою оздоровити організм, рекомендується запивати не менш ніж половиною склянки рідини.

 

Щоб правильно розрахувати дозу Спіруліни в порошку, необхідно знати, що 1 чайна ложка порошку відповідає 5-ти грам водорості. (Таблетки розраховуються за власним граммажу).

 

Оздоровчий курс передбачає прийом 0,5 - 1 г 3 рази на день протягом одного місяця.

 

У профілактичних цілях, а також для зміцнення організму в осінньо-зимовий і зимово-весняний періоди Спіруліну приймають одноразово (краще вранці).

 

Порошкова форма водорості не містить єднальних компонентів, тому її можна приймати, змішуючи з молочними продуктами, соком, медом, яйцем або додаючи в основне блюдо в якості приправи.

 

Добова доза Спіруліни становить від 1 до 5 грамів (залежно від показань та віку пацієнта)

 

Дозування при деяких захворюваннях:

0,5-0,7 грам 5-7 разів на день — для лікування захворювань стравоходу (для рівномірної обробки стравоходу, порошок найкраще прикріпити язиком до піднебіння);

2-3 г/добу. — в якості гепатопротектора при хворобах печінки;

1-2 г/добу. (довгостроково) — після тиреоїдектомії;

2-4 г/сут. — при клімаксі, а також для підвищення потенції і сексуальної активності;

2 г/добу. тритижневими курсами — для зміцнення організму літніх людей;

не більше 1,5-2 г/сут. — при гломерулонефриті (відповідно, у дітей до 14 років та дорослих).

2-5 грам — при токсикозі, при ерозії шийки матки (при лікуванні ерозії прийом спіруліни всередину доповнюють орошениями шийки матки, для яких 1 грам порошку розводять в 0,5 л теплої води, а також закладанням на ніч тампонів з Спіруліною та медичним обліпиховою олією);

5 грам вранці натщесерце за 15-30 хвилин до прийому їжі — при мастопатії;

не менш 5 г/добу. — при фіброміомі;
 

При бронхіальній астмі Спіруліну приймають таким чином: 0,5 грамів в 1-й день (у таблетках або у вигляді порошку), 1 грам — у 2 і 3 дні, далі по 1,5 грама протягом 2-3 днів. Дозу поступово збільшують, доводячи її до 2-3 г/добу. Тривалість курсу — від 1,5 до 2 місяців. Кількість курсів повинен визначити лікар.

 

При ГРЗ рекомендується приймати вікову терапевтичну дозу всередину (для дорослих — 3 грама), а також промивати (або закопувати) ніс водною суспензією.

 

Якщо Спіруліну приймають для схуднення, то її необхідно пити строго до їжі (за півгодини-годину). Добова доза — 3-4 г, розділених по кількості прийомів їжі. Тривалість одного курсу — 30 днів.
 

Протягом року Спіруліну можна пити протягом 6 місяців. У відповідності зі стандартною схемою п'ють протягом місяця, а потім роблять перерву в лікуванні на такий же термін.

 

Способи застосування Спіруліни в косметології

Найбільш часто Спіруліна застосовується в косметології у вигляді масок для особи, в складі шампунів і антицелюлітних кремів і скрабів.

 

Для підтримки шкіри особи в хорошому стані порошок Спіруліни змішують з невеликою кількістю натурального меду і йогурту і легкими масажними рухами наносять отриману масу на обличчя на 5 хв.

 

Щоб приготувати живильну маску для обличчя, порошок Спіруліни змішують з м'якоттю авокадо і ложкою меду, після чого заливають молоком або вершками (маса повинна бути густою). Наносять живильну суміш на обличчя товстим шаром на 20 хвилин.
 

Для більшої ефективності її можна накрити поліетиленом.

Рецепт маски для волосся:

1 жовток, 5 крапель розмаринового масла, 1 ложка Спіруліни, 1 ложка молока (вершків). Наносити її слід на вологе волосся на 10 хвилин.
 

Щоб приготувати антицелюлітний скраб, порошок Спіруліни змішують в рівних пропорціях з англійською сіллю (магнезії), після чого додають до суміші 5 крапель грейпфрутового або мандаринового ефірного масла. Суміш наносять на добре розпарену шкіру і енергійно масажують.

 

Також можна змішати 2 ложки порошку з ложкою оливкової або кунжутного масла і ложкою соку алое. Цю суміш використовують для масажів. Робити їх необхідно тричі в тиждень по 20 хвилин.

 

Взаємодія

Спіруліну дозволяється приймати в комбінації з іншими лікарськими засобами.

 

Умови зберігання

В сухому, темному місці при температурі не вище 25 градусів Цельсія. Берегти від дітей.
 

Термін придатності: 24 місяці.
 

Протипоказання
Протипоказанням до застосування може бути тільки індивідуальна непереносимість Спіруліни. Як правило, подібне зустрічається в виключно окремих випадках.

 

Для покупки Спіруліни, перейдіть за цим посиланням - https://notaserdtza.com.ua/p201284258-spirulina-tabletkah-1000.html

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner