Кошик
1013 відгуків
Житомир, Україна
+380 (68) 265-03-97
Інтернет-магазин "Нота Серця"

Лікування ліктьових суглобів рук

Лікування ліктьових суглобів рук

 

Основні причини болю в ліктьовому суглобі

Найчутливіше зчленування, яким є ліктьовий суглоб, з'єднане в суглобовій сумці і закріплено зв'язками. Така структура фізіологічно вмотивована, оскільки тільки з таким типом анатомічної організації ліктьовий суглоб може вільно рухатися у визначеній для нього амплітуді, яка досить складна.

Ліктьовий склад дуже активний, оскільки за функціональним призначенням забезпечує масу різноманітних і різноспрямованих рухів, у чому йому допомагає комбінація плечелоктевого, плечелучевого і лучелоктевого суглобів. Він оточений судинами, м'язовими тканинами різних типів і нервовими стовбурами, які першими реагують на неправильне дотик або рух, провокуючи різкий больовий шок.

Не тільки удар або інше механічне вплив буває причиною появи больових відчуттів. Запущена травма може провокувати розвиток хвороби:

  • через запальних процесів, інспірованих іншими захворюваннями суглобів;
  • від розривів сухожиль або вивихів суглобів;
  • внаслідок дуже сильних фізичних навантажень.

 

Діагностика захворювань, що викликають болі в ліктьовому суглобі

Біль в ліктях – серйозне попередження про те, що необхідно вживати відповідні заходи, оскільки це може бути одним із симптомів інших захворювань. Діагностику повинен провести профільний спеціаліст і в залежності від виявлених причин хворого можуть направити для подальшого лікування:
• до ревматолога, якщо причиною болю є різні ревматичні ураження;
• до травматолога, у разі появи болю після травм, переломів, розтяжок або вивихів;
• до невролога, якщо біль є сигналом різних захворювань нервової системи.

 

Лікування болю в ліктьовому суглобі різними методами

Ортопедичний пластир від болі в ліктьовому суглобі

Використовувати пластир для заспокоєння болів в ліктьовому суглобі зручно, оскільки його цілющий склад складається з суміші екстрактів лікарських рослин, які надають дієвий і ефективний терапевтичний ефект, миттєво позбавляючи його від болю.

Пластир ортопедичний Zb Pain Relief зручний у використанні. Його можна носити навіть під легким одягом (і він не помітний), а для заміни використаної пластинки не потрібно спеціальних амбулаторних умов.

Пластирі ортопедичні

Пластир сумісний з будь-яким терапевтичним курсом для лікування ліктьового суглоба, тому може використовуватися як комплексний засіб. Пластир ефективний не тільки в знятті болю, але і як профілактичний засіб проти вивихів, ударів або розтяжок.

Наклеєний на больову ділянку пластир діє швидко, але грунтовно, поступово віддаючи організму лікувальні речовини, які проникають в глибокі шари шкірного покриву і купируют вогнище болю. Придбати цей пластир за доступною ціною ви можете в нашому магазині, перейшовши за цим посиланням.

 

Медикаментозне лікування й інші методи

Незалежно від того, профілем лікування буде з'явилася біль в ліктьовому суглобі і травматолог, і ревматолог, і невролог одразу призначать препарати, що знімають больові відчуття. У медикаментозному лікуванні будь-яких травм ліктьового суглоба використовуються кортикостероїди, модифікатори, а для забезпечення нормального сну застосовують різні снодійні препарати.

Болить лікоть лівої руки

Якщо медикаментозне лікування дає певний ефект, його успіх підкріплюється курсом фізіотерапевтичних процедур, тип і напрямок яких залежить від причин появи болю в ліктьовому суглобі. Використовуються наступні процедури:

  • електрофорез;
  • баротерапія;
  • магнітотерапія;
  • парафінові аплікації;
  • грязьові обгортання;
  • озокерит і деякі інші.

Курс фізіотерапевтичних процедур складається не менше ніж з 10 сеансів, після закінчення яких необхідно постійно навантажувати ліктьовий суглоб помірними фізичними навантаженнями, які допоможуть повернути гнучкість і міцність.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner